KROUŽKY


MALÝ KUCHAŘ

Kroužek je pro všechny milovníky pečení a vaření ve věku 5 až 15 let. Děti se naučí připravit různé dobroty. 

Zároveň si přivlastní systematičnost, pořádkumilovnost a samostatnost. 

Z každé lekce má kuchtík recept s fotkou a svůj vlastní výrobek. Vytvoří si tak jedinečnou kuchařku, která může být skvělým rádcem.

Kurzovné: 250,- / lekce (90 minut)                  

GYM MINI A GYM

Kroužek GYM MINI je určen dětem ve věku 3 až 5 let. Cílem této věkové kategorie je správná a zdravá příprava na složitější gymnastické prvky. Funkční podpora rozvoje svalové paměti vede k úspěchu a motivaci jednotlivců. Nezapomínáme ani na rytmus, který je součástí kvalitní přípravy tohoto sportu.

Kurzovné: 130,- / lekce (60 minut)

Kroužek GYM je určen dětem ve věku 6 až 15 let. V této věkové kategorii už děti zvládají základní gymnastické prvky. Zaměřujeme se na fyzickou přípravu, koordinaci a aktivaci svalů. Na základě této průpravy jsou děti schopné individuálně zvyšovat obtížnost gymnastických prvků. Gymnastika se prolíná v mnoha jiných sportech a základní průprava je výhodou pro každého jednotlivce.

Kurzovné: 160,- / lekce (90 minut) 

DANCE MINI A JUST DANCE

Kroužek DANCE MINI je určen dětem ve věku 3 až 5 let. Zaměřujeme se na rozvoj rytmu, hudebního sluchu a prohlubování svalové paměti. Kromě přirozeného pohybu, děti utužují svojí osobnost v kolektivu.

Kurzovné: 130,- / lekce (60 minut)

Kroužek JUST DANCE je určen dětem ve věku 6 až 15 let. V této věkové kategorii už děti zvládají složitější pohyby, kterých je v moderním tanci nespočet. Pracujeme s rytmem, rovnováhou a hudebním cítěním. Tanec se prolíná v mnoha jiných sportech a základní průprava je výhodou pro každého jednotlivce. V lekcích používám herní konzoli PS4, kde tančíme podle hry Just Dance. V průběhu hry nás snímá kamera, díky které je zpětná vazba na naše provedení. Taneční sestavy jsou promítány na zeď přes projektor. Tato forma tance je velmi motivující, soutěživá a zábavná ve skupině hráčů.

Kurzovné: 160,- / lekce (90 minut)